Knauf Ceilings SolutionsKnauf Ceiling Solutions

AMF THERMATEX® / ARMSTRONG
Minerální desky wet-felt"funkční a inovativní“

logo logo
Dále

AMF THERMATEX® / ARMSTRONG Funkční a inovativní: Minerální podhledové desky

Podhledové desky, vyrobené mokrou technologií wet-felt, jsou považovány za mezinárodní standard kvality a funkčních vlastností výrobků tohoto typu. AMF THERMATEX® stanovuje průkopnické trendy ve funkční i estetické koncepci modulárních podhledů. Funkce spojené s designem nastavují po celá desetiletí inovační trendy v oblasti modulárních stropních řešení, mezinárodně zavedené značky AMF THERMATEX® a ARMSTRONG jsou synonymem pro vysoký výkon ve funkčních vlastnostech produktu, trvale vysokou kvalitou výrobků a kvalitními službami i maximální bezpečností systému.

Podhledové desky AMF THERMATEX® a ARMSTRONG vyrobené metodou wet-felt, jsou vyráběny z biorozpustné minerální vlny, perlitu, jílu a škrobu, a jsou tedy založeny na přírodních, udržitelných a obnovitelných zdrojích surovin. Řízení výroby prostřednictvím managmentu kvality ISO a managmentu řízení životního prostředí zaručuje trvale vysokou kvalitu a bezpečnost, stejně jako i nezávadnost použité minerální vlny pro životní prostředí.

Standardní produkt KCS, využívaný bohatě v interiérech obchodních, vzdělávacích, průmyslových, administrativních i zdravotnických objektů. Desky jsou vyráběné technologií wet-felt na bázi minerální vlny, jílu, škrobu a perlitu v tloušťkách od 13 do 40 mm v provedeních odpovídajících účelu použití:

AMF THERMATEX®/Armstrong Přehled produktů

AMF THERMATEX® / ARMSTRONG Klasické podhledové dezény

Řešení podhledu je důležitou součástí architektonického plánování a navrhování interiérů. V prostorách jako jsou supermarkety a jídelny musí zapůsobit celkovým atraktivním vzhledem. Stropní obklady Knauf Ceiling Solutions s "klasickým designem" jsou pro tento účel ideálním řešením. Velký výběr klasických povrchových úprav lze harmonicky integrovat do každé místnosti a díky své osvědčené konstrukci poskytují esteticky příjemný, nadčasový vzhled podhledu.

Naše doporučované standardní produkty:

THERMATEX®


THERMATEX® Feinfresko


Armstrong Plain / THERMATEX® Schlicht


THERMATEX® Feinstratos


Armstrong Sahara / THERMATEX®
Feinstratos microperf.

THERMATEX® Star

 

ECOMIN®


ECOMIN® Filigran


ECOMIN® Planet


ECOMIN® Orbit


ECOMIN® Antaris C

AMF THERMATEX® / ARMSTRONG Akustické podhledy

V moderní architektuře vládnou tvrdé, akusticky odrazivé konstrukce a prvky. Rovné, hladké povrchy stále více nahrazují klasické zvuk pohlcující materiály, což často přispívá k znatelně delší době dozvuku a vede k neuspokojivé prostorové akustice. Akustická řešení Knauf Ceiling Solutions svým komplexním přístupem a širokou škálou vlastností (pohltivost, odrazivost, tlumení zvuku) významnou měrou přispívají k optimálním akustikým vlastnostem prostoru. Mohou se přizpůsobit zvukovým požadavkům různých typů prostorů, kde kombinují atraktivní estetiku s neomezenou funkčností.

Naše doporučované akustické produkty:

THERMATEX® / ARMSTRONG Acoustic Range


THERMATEX® Alpha ONE


THERMATEX® Alpha            


Armstrong Perla OP 1,00


Armstrong Perla OP 0,95


THERMATEX® Alpha Colour
Barevný vzorník


THERMATEX® Alpha Colour Schwarz
           


THERMATEX® Alpha HD


THERMATEX® Thermofon


THERMATEX® Acoustic


THERMATEX® Acoustic RL


THERMATEX® Acoustic dB


THERMATEX® Acoustic dB43

AMF THERMATEX® / ARMSTRONG Hygienické podhledy

Zdravotnická zařízení a další oblasti citlivé na dodržování hygienických předpisů považují vedle zajištění hygienických podmínek za důlěžitý faktor i dobře vyváženou akustiku místnosti, která pozitivně ovlivňuje pracovní prostředí a dovytváří léčivou atmosféru. S naší produktovou řadou podhledů Knauf Ceiling Solutions pro zdraví a hygienu umožňujeme navrhnout vysoce kvalitní, akustiku optimalizující podhledové konstrukce pro širokou škálu zařízení, které zaujmou jak vzhledem tak funkcí. Naše speciální povrchová úprava HYGENA, zajišťující antibakteriální provedení povrchu, a naše omyvatelné podhledové desky mohou nabídnout správné řešení pro každou oblast použití.

Naše doporučované hygienické produkty:

HYGENA

THERMATEX® Aquatec


HYGENA Aquatec


HYGENA Alpha


THERMATEX® Thermaclean S


HYGENA Acoustic 15 mm


HYGENA Plain / Schlicht

MEDIGUARD


MEDIGUARD Acoustic


MEDIGUARD Alpha


MEDIGUARD Plain

AMF THERMATEX® Designové podhledy

Architekti a designéři rádi používají pestrou škálu materiálů, které dávají každé budově osobitý, nezaměnitelný vzhled. Podhledové systémy AMF THERMATEX® pomáhají tvůrcům interiérů k dosažení této jedinečnosti. Vysoce kvalitní minerální desky s výbornými akustickými parametry umožňují vytvořit unikátní prostor pro pulzující interiérový design s moderními a přitažlivými koncepty.

Naše doporučované designové produkty:

THERMATEX® Varioline


THERMATEX® Varioline Metall


THERMATEX® Varioline Holz


THERMATEX® Varioline Motiv

THERMATEX® Kombimetall


THERMATEX® Kombimetall Glatt


THERMATEX® Kombimetall perforiert

AMF THERMATEX® Podhledové ostrůvky, baffly a stěnové absorbery

Různými vlastnostmi stavebních materiálů v oblasti zvukové pohltivosti je možné dosáhnout různých výsledků v prostorové akustice. To je důvod, proč kromě klasických akustických podhledů AMF THERMATEX® nabízí i další zajímavé akustické prvky. Stropní ostrůvky, stěnové absorbery a svěšené baffly nabízí tvůrčí řešení jak akustických opatření, tak i zadání nejvyšších estetických požadavků. S použitím systému Soundmosaic je možné podhled doplnit o aktivní reproduktor. Systém AMF THERMATEX® Beamex systém nabízí chytré řešení pro skryté umístění projektorů a dalších zařízení do mezistropního prostoru.

Naše doporučované podhledové ostrůvky:

Naše doporučované baffly:

Naše doporučované stěnové absorbery:

Katalog minerálních desek k nahlédnutí
Dále