Knauf Ceiling SolutionsKnauf Ceiling Solutions

Materiál & DesignPodhled jako součást designu místnosti

Weiter

Podhled s novým rozměrem

Náším vzorem je renesance: podhled korunuje místnost jako výraz architektonické kreativity. Zaujme a je i symbolem společenského postavení. Naším cílem je renesance estetického rozměru funkčního podhledu.

Vychozím bodem při návrhu každého podhledu je volba materuiálu. Nabídka podhledových systémů, desek, dezénů, provedení hran v sobě zahrnuje širokou paletu desek z minerální vlny, kovu i dřeva. Každý materiál propůjčuje podhledu jedinečný charakter:
moderní vzhled hladkých nebo strukturovaných minerálních desek, chladně odtažitá síla kovových podhledů, rozmanitost dřevovláknitých akustiských desek. rozdílné formáty desek použité v systémech se skrytou nebo viditelnou konstrukcí kombinované s mnoha variacemi provedení hran je dále rozšiřují volnost pro návrh toho správného podhledu. Tvořivý projektant, architekt či designér ocení možnost kombinace různých materiálů a vytvoří unikátní podhled pro každý prostor.

Potisk - Design v dřevěných, kovových nebo volných motivech

 • Vzhled dřeva

  Spojuje útulný, teplý vzhled dřeva stropu s požadavky na požární bezpečnost a akustiku
  Více zde
 • Vzhled perforace kovu

  Minerální desky v designu perforací kovových podhledů - spojují technické vlastnosti minerálních desek s estetikou kovových stropů.
  Více zde
 • Podhled s volnými motivy

  Nemozená volnost v návrhu provedení podhledu - Minerální desky AMF Acoustic Range s individuálním potiskem Vaší tvořivosti meze nekladou.
  Více zde
 • Urban Style

  Trochu jiný design. Urban Style jako zvláštní zvýraznění v expresivní podhledové konstrukci..
Více o technologii potisku Varioline

Kov - Odolný a nadčasově elegantní

 • Chladná estetika

  Kov - materiál s charakterem. Svým chladným, pevným povrchem a nezaměnitelným vzhledem zaujmou kovové podhledy nesrovnatelnou kvalitou a nadčasovým designem. Více o kovových podhledech
 • Decentní a přitom jedinečný

  Kovové podhledy se hodí pro individuální zpracování pro moderní interiér a propůjčují prostoru spojené se splnění velmi vysokých požadavků. Více o kovových podhledech

Heradesign® creative

Kombinace tvořivosti, estetiky, individuality, kvality a odpovědnosti k životnímu prostředí - to je to, co tvoří Heradesign® CREATIVE. S tímto přístupem jsou všechny dveře otevřené kráse přírody - to je přecí krásná představa!

Jistě znáte situaci, kdy se pomalu vyvíjí nápad; roste a upřesňuje se tak dlouho, až vznikne dokonalý návrh. Když se vaše myšlenka stane záměrem a kdy je záměr konečně uveden do realizace - to jsou momenty v životě, které potvrzují, že práce není jen zaměstnáním, ale i povoláním. Využijte příležitosti k využití co nejvíce neobvyklých nápadů. Využijte inspirace HERADESIGN® CREATIVE.

Koncept HERADESIGN® CREATIVE nabízí soubor vybraných tvarů v modulových rozměrech, jejichž kombinací můžete na stěně nebo stropu vytvářet bohaté tvarové i barevné mozaiky. Vedle toho ale použitá technologie umožňuje navrhovať vlastní tvary a způsoby frézování povrchu desek, které umožňují posunout design interiéru ještě dál za současné hranice.

Podhledové ostrůvky a baffly - design spojený s funkcí

 • Podhledové ostrůvky

  Akustické řešení propojené s designem. Podhledové ostrůvky od Knauf Ceiling Solutions zaujmou a nabídnou skvělé akustické vlastnosti. Více o podhledových ostrůvcích
 • Baffly

  Se systémy bafflů od Knauf Ceiling Solutions můžete velmi mpozitivně vylepšit akustiku a současně zdůraznit netradiční architekturu. Více k bafflům